Get Adobe Flash player

Apie "DOMUS DENTES"

    Odontologijos klinika “DOMUS DENTES” atvėrė duris pacientams 2000 metų pavasarį. Mes įsikūrę Vilniuje, gražiame Žvėryno rajone, Vytauto gatvėje 46 .Klinikoje teikiamos paslaugos ir vaikams ir suaugusiems. Stengiamės, kad visi liktų patenkinti mūsų darbu – tiek aptarnaujančio personalo, tiek gydytojų. Jauki ir maloni aplinka sukurta tam, kad Jūs jaustumėtės ramiai ir saugiai.Klinikos specialistai gali atsakyti į visus klausimus apie dantų gydymą ir priežiūrą, patarti koks gydymo būdas Jums labiausiai tiktų.

    Gydome vaikučių pieninius ir nuolatinius dantis, dengiame silantais. Gydytojas ortodontas pakoreguos blogą sukandimą ir išlygins kreivus dantis. Estetinis plombavimas, protezavimas visų rūšių protezais, dantų implantavimas, kanalų gydymas, apnašų valymas, dantų balinimas – visa tai Jūs rasite pas mus. Gydymui naudojame tik sertifikuotas ir kokybiškas medžiagas. Ypatingas dėmesys kreipiamas į instrumentų sterilizaciją ir infekcijų kontrolę.

   Klinikoje dirba gydytoja endodontologė Gerda Malinauskienė , gydytojos odontologės Andžela Gediminaitė ir Greta Bugarevičiūtė,  veido ir žandikaulių chirurgas, medicinos mokslų daktaras Linas Zaleckas,  gydytojas ortodontas MindaugasŠarva.
 
    Mūsų klinika yra pasirašiusi odontologinių paslaugų teikimo sutartis su draudimo bendrovėmis “Ergo Lietuva gyvybės draudimas” , “BTA draudimas”, AAS "Gjensidige Baltic", "Compensa".
 
             
 
Klinikoje galima atsiskaityti mokėjimo kortelėmis
 
Mūsų gydytojai pasistengs padaryti Jūsų šypseną nuostabią. Maloniai laukiame Jūsų apsilankant!