Get Adobe Flash player

Dantų balinimas

Jei jūs rūpinatės savo išvaizda ir norite padaryti įspūdį aplinkiniams, ko gero neužtenka skoningai rengtis ir madingai kirptis. Sutikus pažįstamą, kolegą ar žmogų, su kuriuo norite susipažinti – Jūs nusišypsote.

Ar galima padaryti Jūsų šypseną gražesnę? Taip! Metas pakalbėti apie dantų balinimą.

Pradėti reikėtų nuo apnašų valymo. Šios procedūros metu nuo danties paviršiaus pašalinamos kavos, arbatos, rūkalų ir dažančio maisto apnašos. Mūsų klinikoje apnašos nuvalomos ultragarsiniu instrumentu. Po to dantys nupurškiami sodos aparatu. Kartais to pakanka, tačiau su amžiumi dantų spalva tamsėja. Dantys gali būti tamsūs nuo pat jų išdygimo, pakeisti spalvą po šaknų kanalų gydymo ar traumos. Tuomet vien apnašų valymo nepakanka. Štai čia ir padeda dantų balinimo sistemos.
 
Norėtumėte atrodyti taip?              O gal geriau taip?
  
             
 
Taip?                                                                 Ar taip? 
 
Before Zoom!            After Zoom! 
 
Daug mūsų klinikos pacientų balinosi dantis ir rezultatais liko patenkinti. Siūlome balinti dantis balinimo kapomis. Pirmo vizito metu gydytojas nuima dantų atspaudus, iš kurių išliejami modeliai. Laboratorijoje ant modelių iš 0.3 mm skaidrios plastmasės vakuumo pagalba suformuojamos balinimo kapos.
 
Antro vizito metu gydytojas pritaiko kapas Jūsų burnoje ir paaiškina kaip jomis naudotis. Balinimo procedūra atliekama kiekvieną ar kas antrą naktį, kai jūs miegate. Profilaktikai reikėtų pasirodyti po 2-3 savaičių, kad gydytojas įvertintų balinimo efektyvumą ir dantų bei gleivinės būklę.

Balinimo metu gali padidėti dantų jautrumas. Tačiau tai nėra didelė problema – tuomet tiesiog balinama kas antrą naktį arba naudojama jautrumą mažinanti pasta. 

Prieš balinimą                                       Po balinimo

         

 Susidomėjote? Paskambinkite ir mes atsakysime į visus Jums rūpimus klausimus.

Kartais pasitaiko, kad dantys yra pakankamai balti, o vienas dantis patamsėjęs. Taip dažniausiai nutinka po traumų arba šaknų kanalų gydymo. Tokiais atvejais  naudojame danties balinimo iš vidaus sistemą. Pacientams sunku patikėti, kad visą šypseną gadinęs tamsus dantis gali išbalti per dvi ar tris dienas.
 
Padarykite savo šypseną gražesnę! Iki malonaus susitikimo.