Get Adobe Flash player

Profilaktika

Kiekvienas iš mūsų džiaugiamės turėdami gražius ir sveikus dantis. Tačiau tam, kad jie tokie išliktų ilgą laiką, patariama profilaktiškai apsilankyti pas odontologą. Profilaktinio apsilankymo metu bus patikrinta jūsų burnos ertmė, o po patikros gausite patarimų, kaip palaikyti sveiką savo burnos ertmę.

Kas kiek laiko reikia lankytis pas odontologą? 

Pas odontologą rekomenduojama lankytis kas šešis mėnesius. Taip yra dėl to, kad reguliarūs vizitai padeda užtikrinti dantų ir burnos ertmės sveikatą. Šie vizitai leidžia būti tikriems, kad, atsiradus menkiausiam papildomo gydymo poreikiui, jūsų odontologas tai laiku pastebės, ir jums nereikės išleisti ypač didelių sumų dantų gydymui. Vaikų profilaktiniai apsilankymai turėtų būti pradedami išaugus pirmiesiems dantukams – taip ne tik užtikrinsite sveiką vaiko burnos būklę, bet ir parodysite jam, kaip svarbu yra rūpintis savo dantukais.

Kas vyksta profilaktinio vizito metu?

Profilaktinio vizito metu odontologas patikrina jūsų dantis tam, kad pamatytų, kaip juos paveikė natūralus susidėvėjimas ir taip pat ar ant jų nesirenka apnašos. Tačiau tai tik viena patikros dalis. Taip pat įvertinama dantenų ir bendra burnos ertmės būklė.

Antroji apsilankymo dalis yra valymas. Kasdienis dantų valymas dantų šepetuku ir siūlu, nors ir yra būtinas, tačiau jis negali pašalinti visų apnašų. Valymo metu odontologas, naudodamasis specialia įranga, išvalo nuo dantų susikaupusias apnašas ir nupoliruoja dantų paviršių. Vizito pabaigoje odontologas pataria, ką reikėtų daryti tarp profilaktinių vizitų, norint turėti sveikus dantis ir dantenas.

Nieko nelaukę, užsirašykite profilaktiniam vizitui – kontaktai.