Odontologijos klinika „DOMUS DENTES“ duris pacientams atvėrė 2000 metų pavasarį. Mes įsikūrę Vilniuje, gražiame Žvėryno rajone, Vytauto gatvėje 46. Klinikoje teikiamos paslaugos ir vaikams ir suaugusiems. Stengiamės, kad visi liktų patenkinti mūsų darbu – tiek aptarnaujančio personalo, tiek gydytojų. Jauki ir maloni aplinka sukurta tam, kad Jūs jaustumėtės ramiai ir saugiai. Klinikos specialistai gali atsakyti į visus klausimus apie dantų gydymą ir priežiūrą, patarti koks gydymo būdas Jums labiausiai tiktų.

Odontologijos klinikos paslaugos

Gydome vaikučių pieninius ir nuolatinius dantis, dengiame silantais. Gydytojas ortodontas pakoreguos blogą sukandimą ir išlygins kreivus dantis. Estetinis plombavimas, protezavimas visų rūšių protezais, dantų implantavimas, kanalų gydymas, apnašų valymas, dantų balinimas – visa tai Jūs rasite pas mus. Gydymui naudojame tik sertifikuotas ir kokybiškas medžiagas. Ypatingas dėmesys skiriamas instrumentų sterilizacijai ir infekcijų kontrolei.

Mūsų klinika yra pasirašiusi odontologinių paslaugų teikimo sutartis su draudimo bendrovėmis „Compensa Life, „Compensa“. Klinikoje galima atsiskaityti mokėjimo kortelėmis.

Klinikos gydytojai

Klinikoje dirba gydytoja endodontologė Gerda Malinauskienė, vaikų ir suaugusiųjų gydytoja odontologė Greta Bugarevičiūtė, veido ir žandikaulių chirurgas, medicinos mokslų daktaras Linas Zaleckas, gydytojas ortodontas Mindaugas Šarva.

Mūsų gydytojai pasistengs padaryti Jūsų šypseną nuostabią. Maloniai laukiame Jūsų apsilankant!

Registruotis

 Susisiekite su mumis el.paštu.

klinika@dentes.lt