Get Adobe Flash player

Dantų implantavimas

Per pastaruosius 25 metus dantų implantai iš esmės pakeitė situaciją odontologijos srityje, leisdami dantų netekusiems žmonėms iš naujo pajusti, ką reiškia turėti savus dantis. Kaip ir visos gydymo procedūros, dantų implantavimas reikalauja patirties, planavimo ir įgūdžių, kurie būtini, norint tinkamai atlikti šią procedūrą. Žinoma, besidominčiam žmogui gali kilti begalė klausimų, į kuriuos netrukus ir pateiksime Jums atsakymus.

Kas yra dantų implantai?

Tai dirbtiniai dantų šaknų pakaitalai, kurie amžiams pakeičia prarastą dantį. Be to, dantų implantai yra populiariausias ilgalaikis sprendimas tiems, kurie neteko vieno ar daugiau dantų. Taip yra dėl to, kad žmogus, kuriam implantuojami dantys, jaučiasi taip, lyg turėtų savo natūralius dantis. Implantai tampa nauju standartu odontologijoje, dirbant su dantų netekusiais pacientais.

Kodėl dantų implantai yra tokie patogūs?

Dantų implantams gaminti naudojamas medicininis titanas, kuris susilieja su jūsų žandikauliu, taip suformuodamas tvirtą pagrindą jūsų naujiesiems dantims. Tai reiškia, kad nėra jokio judėjimo ar nuokrypių, implantuoti dantys tampa visaverčiu buvusių natūralių dantų pakaitalu. Turėdami dantų implantuos, galėsite valgyti viską, ką panorėję, ir jums nebereiks rūpintis nuolatiniu dantų taisymu - galėsite šypsotis atvira ir gražia šypsena.

Implantą sudaro dvi pagrindinės dalys:

1.     Implantas – sraigtas, kuris atlieka naujos jūsų danties šaknies funkciją. Ši dalis susijungia su jūsų žandikauliu.
2.     Vainikas – matoma danties dalis, kyšanti virš dantenų. Jis gaminamas iš ilgaamžių medžiagų, kurios užtikrina gerą išvaizdą.

Dantų implantai gali būti naudojami vienam dančiui arba visiems apatiniams ar viršutiniams dantims pakeisti.

Norėdami užsirašyti konsultacijai, susisiekite su mumis.