Apnašų valymas

Šios procedūros metu nuo danties paviršiaus pašalinamos kavos, arbatos, rūkalų ir dažančio maisto apnašos. Mūsų klinikoje apnašos nuvalomos ultragarsiniu instrumentu. Po to dantys nupurškiami sodos aparatu. Kartais to pakanka, tačiau su amžiumi dantų spalva tamsėja. Dantys gali būti tamsūs nuo pat jų išdygimo, pakeisti spalvą po šaknų kanalų gydymo ar traumos. Tuomet vien apnašų valymo nepakanka.

Odontologijos Klinika Vilniuje ☑️ Domus Dentes
vaiku dantu gydymas vilniuje
  • Inovatyvus dantų gydymas bei priežiūra
  • Patyrę specialistai
  • 23 metų patirtis

Balinimo kapos

Pirmo vizito metu gydytojas nuima dantų atspaudus, iš kurių išliejami modeliai. Laboratorijoje ant modelių iš 0,3 mm skaidrios plastmasės vakuumo pagalba suformuojamos balinimo kapos. Antro vizito metu gydytojas pritaiko kapas Jūsų burnoje ir paaiškina kaip jomis naudotis. Balinimo procedūra atliekama kiekvieną ar kas antrą naktį, kai jūs miegate. Profilaktiškai reikėtų pasirodyti po 2–3 savaičių, kad gydytojas įvertintų balinimo efektyvumą ir dantų bei gleivinės būklę.

Danties balinimo iš vidaus sistema

Kartais pasitaiko, kad dantys yra pakankamai balti, o vienas dantis patamsėjęs. Taip dažniausiai nutinka po traumų arba šaknų kanalų gydymo. Tokiais atvejais naudojame danties balinimo iš vidaus sistemą. Pacientams sunku patikėti, kad visą šypseną gadinęs tamsus dantis gali išbalti per dvi ar tris dienas.

DANTŲ BALINIMO KAINOS

Vieno danties endo balinimas 40 €
Dantų balinimo kapa 1 vnt. 100 €
Dantų balinimo sistema 230 €