Dantų gedimo priežastys

Jūsų dantis gali pažeisti kariesas, traumos, nekarioziniai dantų pažeidimai: fluorozė, hipoplazija, pleištiniai defektai, dantų nusidėvėjimas (patologinis, fiziologinis), erozijos. Labiausiai paplitęs danties kietųjų audinių pažeidimas – kariesas (ėduonis). Viena pagrindinių karieso atsiradimo priežasčių yra netinkama arba nepakankama dantų priežiūra. Atsiradus mažai skylutei, pacientai dažniausiai jos nemato ir nejaučia jokių nemalonių pojūčių.

Kodėl svarbu laiku pastebėti dantų gedimus?

Odontologijos Klinika Vilniuje ☑️ Domus Dentes
vaiku dantu gydymas vilniuje
  • Inovatyvus dantų gydymas bei priežiūra
  • Patyrę specialistai
  • 23 metų patirtis

Laiku nepastebėjus ir neišgydžius mažos skylutės dantyje, ji didėja, atsiranda jautrumas karščiui, šalčiui ir saldžiam maistui. Delsiant kreiptis į odontologą, gali prasidėti danties nervo ar audinių esančių aplink dantį uždegimas. Tuomet dantį teks ne tik plombuoti, bet ir gydyti šaknies kanalus, o galbūt ir protezuoti, kai reikia atstatyti jo funkciją ir anatominį vientisumą. Norint išvengti karieso komplikacijų, rekomenduojama apsilankyti pas odontologą profilaktiniam patikrinimui kas 6–12 mėn.

Pažeistų dantų gydymas

Klinikos gydytojai įvertins dantų ir burnos ertmės audinių būklę, rekomenduos reikalingą gydymą. Pasinaudoję savo patirtimi, šiuolaikinėmis technologijomis ir aukščiausios kokybės medžiagomis, atliks nepriekaištingą karieso pažeistų dantų restauraciją, pakeis nekokybiškas plombas, atstatys potrauminius defektus ar nekariozinių susirgimų pažeistus dantis.

PLOMBAVIMO KAINOS

Dantų plombavimas šviesoje kietėjančia plomba:
Maža plomba 50 €
Vid. plomba 60 €
Didelė plomba 70 €
Estetinis dantų plombavimas 100-150€
Laikina cementinė plomba, danties poliravimas 10 €
Pieninių dantukų plombavimas 30-40€
Laikina plomba pieniniams dantukams 10 €