Get Adobe Flash player

Dantų plombavimas

Jūsų dantis gali pažeisti kariesas, traumos, nekarioziniai dantų pažeidimai: fluorozė, hipoplazija, pleištiniai defektai, dantų nusidėvėjimas (patologinis, fiziologinis), erozijos. Labiausiai paplitęs danties kietųjų audinių pažeidimas – kariesas (ėduonis). Viena pagrindinių karieso atsiradimo priežasčių – netinkama arba nepakankama dantų priežiūra. Atsiradus mažai skylutei, pacientai dažniausiai jos nemato ir nejaučia jokių nemalonių pojūčių.

                  
 
Laiku nepastebėjus ir nesugydžius mažos skylutės, ji didėja, atsiranda jautrumas karščiui, šalčiui ir saldžiam maistui. Delsiant kreiptis į odontologą, gali prasidėti danties nervo ar audinių esančių aplink dantį uždegimas. Tuomet teks dantį ne tik plombuoti, bet ir gydyti šaknies kanalus, o galbūt ir protezuoti, norint atstatyti jo funkciją ir anatominį vientisumą. Norint išvengti karieso komplikacijų, rekomenduojama apsilankyti pas odontologą profilaktiniam patikrinimui kas 6 - 12 mėn.

            

Klinikos gydytojai įvertins dantų ir burnos ertmės audinių būklę, rekomenduos reikalingą gydymą. Pasinaudoję savo patirtimi, šiuolaikinėmis technologijomis ir aukščiausios kokybės medžiagomis, atliks nepriekaištingą karieso pažeistų dantų restauraciją, pakeis nekokybiškas plombas, atstatys potrauminius defektus ar nekariozinių susirgimų pažeistus dantis.

     

 Apsilankykite mūsų klinikoje ir mes pasistengsime padaryti Jūsų šypseną žavesnę!