Rūpinkitės savo dantimis

Kiekvienas iš mūsų džiaugiamės turėdami gražius ir sveikus dantis. Tačiau tam, kad jie tokie išliktų ilgą laiką, patariama profilaktiškai apsilankyti pas odontologą. Profilaktinio apsilankymo metu bus patikrinta jūsų burnos ertmė, o po patikros gausite patarimų, kaip palaikyti sveiką savo burnos ertmę.

Kada reikia lankytis pas odontologą?

Pas odontologą rekomenduojama lankytis kartą į šešis mėnesius. Taip yra dėl to, kad reguliarūs vizitai padeda užtikrinti dantų ir burnos ertmės sveikatą. Šie vizitai leidžia būti tikriems, kad, atsiradus menkiausiam papildomo gydymo poreikiui, jūsų odontologas tai laiku pastebės. Vaikų profilaktiniai apsilankymai turėtų būti pradedami išdygus pirmiesiems dantims – taip ne tik užtikrinsite sveiką vaiko burnos būklę, bet ir parodysite jam, kaip svarbu yra rūpintis savo dantimis.

Kas vyksta profilaktinio vizito metu?

Profilaktinio vizito metu odontologas patikrina jūsų dantis, kad pamatytų, kaip juos paveikė natūralus susidėvėjimas, ir ar ant jų nesirenka apnašos. Tačiau tai yra tik viena patikros dalis. Taip pat įvertinama dantenų ir bendra burnos ertmės būklė.

Antroji apsilankymo dalis yra valymas. Kasdienis dantų valymas dantų šepetėliu ir siūlu, nors ir yra būtinas, tačiau negali pašalinti visų apnašų. Valymo metu odontologas, naudodamasis specialia įranga, išvalo susikaupusias apnašas ir nupoliruoja dantų paviršių. Vizito pabaigoje odontologas pataria, ką reikėtų daryti tarp profilaktinių vizitų, norint turėti sveikus dantis ir dantenas.

Klinikos gydytojai

Veido ir žandikaulių chirurgas, medicinos mokslų daktaras

Linas Zaleckas

Vaikų odontologė

Greta Bugarevičiūtė

Endodontologė

Gerda Malinauskienė

Gydytojas ortodontas

Mindaugas Šarva

 Susisiekite su mumis el.paštu.

klinika@dentes.lt